دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر کشور با شرکت ۲۸ تیم برتر در گرگان آغاز شد.

آغاز مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر کشور در گرگان

 گزارش گلستان ۲۴؛ عیسی سنگدوینی رئیس هیئت والیبال استان گلستان شامگاه چهارشنبه در حاشیه آغاز مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر اظهارداشت: مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر کشور از شامگاه چهارشنبه با حضور 28 تیم در زمین ساحلی مجموعه ورزشی شهدای کریم آباد گرگان آغاز شد و تا یکم شهریور ماه ادامه دارد.

وی افزود: در مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر کشور 28 تیم از سراسر کشور در رده سنی نونهالان پسر به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیئت والیبال استان گلستان گفت: شناسایی و جذب استعدادهای برتر والیبال ساحلی، تقویت و حمایت از تیم‌های ملی والیبال ساحلی و معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و ورزشی استان گلستان از اهداف برگزاری مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر در گرگان است.

سنگدوینی افزود: سالانه مسابقات زیادی در رشته والیبال ساحلی و سالنی به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود و باتوجه به اینکه به اصل خودکفابودن در اجرای مسابقات معتقد هستیم قطعا برگزاری دوره‌های دانش افزایی را در آینده نیز باقوت پیگیری خواهیم کرد.

رئیس هیئت والیبال استان گلستان با اشاره به درپیش بودن مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی بندرترکمن افزود: بنا داریم در این مسابقات نیز از ظرفیت‌های شهرستانی و استانی استفاده کنیم.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار