فرماندار گرگان، خواستار بازنگری در زمین های واگذار شده در شهرک های صنعتی این شهرستان، به سرمایه گذارانی که هیچ اقدامی نسبت به ساخت نکرده اند، شد.

فراهم شدن شرایط واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمد حمیدی در بازدید از شهرک صنعتی گرگان ۱، اظهار کرد: باتوجه به کمبود زمین جهت واگذاری به متقاضیان به سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی و تعیین تکلیف زمین های واگذار شده به سرمایه گذارانی که در سنوات گذشته تعهدات خود را برای ساخت انجام نداده اند، ضروری است شرکت شهرک های صنعتی استان نسبت به بازنگری این واگذاری ها اقدام کند و در جلسه رونق تولید شهرستان جهت واگذاری زمین ها به سرمایه گذاران جدید تصمیم گیری شود.

وی در جریان این بازدید با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و اشتغالزایی، خواستار رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی بخصوص رفع موانع اداری آنها شد.

فرماندار گرگان تاکید کرد: فعالیت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی، شکوفایی اقتصادی در راستای تحقق شعار سال را به همراه دارد.

حمیدی گفت: اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال بوده و برای کمک به تلاشگران عرصه تولید، از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

/ایسنا

ارسال نظر

آخرین اخبار