رئیس کل دادگستری گلستان گفت: خط قرمز ما در دستگاه قضایی رفتار نامناسب با مردم است.

خط قرمز ما در دستگاه قضایی رفتار نامناسب با مردم است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان گلستان، هادی هاشمیان در جمع کارمندان تازه استخدام با تاکید بر اینکه افراد بدبرخورد جایی در دستگاه قضایی ندارند، اظهار کرد: نباید اجازه ندهیم سختی و فشار کار در محاکم روی رفتار ما با مردم اثر بگذارد.

* کارکنان خلاق و ایده‌پرداز در اولویت ارتقا هستند
وی تصریح کرد: باید به شکرانه کار در دستگاه قضایی و به تاسی از سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی با کار جهادی و انقلابی، کارگشای مردم باشیم و در چارچوب قانون و وظیفه به کار مردم رسیدگی کنیم.
رئیس کل دادگستری استان گلستان خطاب به کارمندان تازه نفس گفت:از تجربه دیگران و نیروی جوانی برای خدمت به مردم و پیشبرد برنامه‌های دستگاه قضایی استفاده کنید.
هاشمیان با اشاره به سلامت اداری دستگاه قضایی خاطرنشان کرد:  همه برای سلامت دستگاه قضایی وظیفه داریم و باید مسوولانه عمل کنیم.

* گشاده‌رویی، پرکاری، داشتن گوش شنوا برای شنیدن صدای مردم از ویژگی یک کارمند دستگاه قضا است
معاون منابع انسانی دادگستری استان گلستان هم در این جلسه بر گشاده‌رویی، پرکاری، داشتن گوش شنوا برای شنیدن صدای مردم، انصاف، نظم و انضباط اداری و امانت‌داری  تاکید کرد و گفت: کار در دستگاه قضایی سخت و حساس است اما  با وجدان کاری و رعایت قانون و مقررات در پیشبرد کارهای دستگاه قضایی و احترام به مردم پیشگام باشید.
محمود اسپانلو  افزود: کارکنانی که با ایده‌های خود سبب تحول در کار و افزایش کیفیت و سرعت پاسخگویی به مردم شوند در ارتقای اداری و اعطای پست‌های مدیریتی در اولویت خواهند بود .
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان گلستان هم در این جلسه  به کارکنان تازه نفس توصیه کرد کار و سلامت در کار را همیشه مدنظر قرار دهند و به آن توجه کنند.

* در مبارزه با فساد با هیچ‌کس به ویژه با کسانی که در دستگاه قضایی استان تخلف مرتکب شوند، تعارف  نداریم
رمضانعلی عابدی با تاکید بر اینکه همه تلاش ما حفظ و حراست از سرمایه انسانی قوه قضاییه است، گفت: هر چند به دنبال مچ‌گیری از افراد نیستیم اما همانگونه که رئیس محترم قوه قضاییه هم تاکید کردند اولویت ما مبارزه با فساد است و در این زمینه با هیچ‌کس به ویژه با کسانی که در دستگاه قضایی استان تخلف مرتکب شوند، تعارف  نداریم.
تعدادی از کسانی که در آزمون استخدامی دادگستری قبول شده‌اند و مراحل اداری کار آنها طی شده است از امروز کار خود را آغاز کردند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار