رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: در سه سال گذشته با همکاری قوه قضاییه توانستیم 100 واحد صنعتی را به چرخه کار بازگردانیم.

100 واحد صنعتی گلستان با همکاری قوه‌قضاییه به‌چرخه‌ تولید بازگشت

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، حسین طلوعیان  از وجود 246 پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان خبر داد و اظهار کرد: به بهره‌برداری رسیدن نیمی از این پروژه‌ها 5 هزار و 213 شغل به وجود می‌آورد.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های سال جاری، تحقق منویات مقام معظم رهبری و رسیدن به جهش تولید در استان است.
طلوعیان با بیان اینکه در سه سال گذشته با همکاری قوه قضائیه توانستیم 100 واحد صنعتی را به چرخه کار بازگردانیم،‌ اضافه کرد: امسال برنامه ریزی شده است که 50 واحد صنعتی در داخل شهرک های صنعتی و خارج از آن به چرخه تولید باز گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از 16 واحد صنعتی در سطح استان گلستان احیاء شده است و این واحدها با بیش از 60 درصد ظرفیت در حال فعالیت هستند.
طلوعیان خاطرنشان کرد: در سطح استان 246 واحد صنعتی با بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت وجود دارد و اگر بتوانیم نیمی از این واحدهای صنعتی را به بهره‌برداری برسانیم می‌توانیم 5 هزار و 213 شغل در بخش صنعت به وجود بیاوریم.
به گفته وی، پیش‌بینی سرمایه‌گذاری این طرح‌ها، 17552 میلیارد ریال است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار