فرمانده انتظامی گلستان خبر داد

دادگر از آمادگی کامل پلیس برای تامین نظم و امنیت انتخابات میاندوره ای مجلس در غرب استان گلستان خبر داد.

آمادگی کامل پلیس برای تامین نظم و امنیت انتخابات میاندوره ای مجلس در غرب گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی گلستان، سرهنگ «سعید دادگر» با اشاره به اینکه مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرهای «کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان» استان گلستان برگزار می شود، گفت: پلیس از مدتی قبل با برنامه ریزی های دقیق و هوشمند برای برگزاری آرام و هرچه باشکوه تر انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در غرب گلستان آماده شده است.

 

فرمانده انتظامی گلستان افزود: یکی از مظاهر اقتدار ناجا آمادگی برای اجرای ماموریت های مختلف و حساس است که انتخابات یکی از مهمترین آنهاست لذا نیروی انتظامی برای انجام موفقیت آمیز این رسالت سنگین از تمام ظرفیت های خود بهره گیری خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه وظیفه پلیس در این رویداد مهم، تامین نظم و امنیت حوزه انتخابیه و حراست از صندوق های رأی مردم است، اظهار داشت: نیروی انتظامی در سه مرحله قبل، حین و بعد از برگزاری فرآیند انتخابات وظایف مهمی را بر عهده دارد که با اقدامات صورت گرفته، پلیس گلستان آمادگی کامل در هر سه مرحله را دارد.

 

دادگر خاطرنشان کرد: تنها مرجع رسمی اعلام نتایج آرا، ستاد انتخابات استان است لذا نامزدها و هوادارنشان از هرگونه گمانه زنی، پیشگویی و اعلام نتایج قبل از شمارش نهایی و اعلام رسمی آرا خودداری کنند.

 

وی با اشاره به اینکه در ماه محرم و ایام سوگواری و شهادت فرزندان پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و آل الله قرار داریم، گفت: مردم متدین و مسلمان شهرهایی که انتخابات در آنها برگزار می گردد قطعا حرمت این ایام را همانگونه که تاکنون رعایت کرده اند، مراعات خواهند کرد و از طرفداران نامزد پیروز نیز انتظار داریم پس از اعلام نتایج انتخابات از راه اندازی کارناوال های شادی و جشن خودداری کرده و حرمت ایام را حفظ کنند.

 

فرمانده انتظامی گلستان در ادامه با تاکید بر اهمیت مشارکت بالای مردم در انتخابات، حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی به نوعی تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: رعایت نظم و انضباط و حرکت در مسیر قانون در تمامی مراحل برگزاری انتخابات بسیار مهم است و ضرورت دارد نامزدهای محترم که در آینده ای نزدیک نماینده مردم در خانه ملت شده و در امر قانون گذاری فعالیت خواهند کرد، خود پایبند به قانون و مقررات و اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور  بوده، از آن تمکین کرده و دیگران را نیز به این مهم دعوت کنند.

 

وی در پایان به اهمیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه های انتخابیه اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، اقدامات بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ شده است با جدیت در شعب اخذ رأی اجرا خواهد شد و شهروندان هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار