امام جمعه شهرستان گنبدکاووس، نیروی انتظامی را حافظان تامین نظم، امنیت و آرامش در جامعه دانست و بیان داشت: پرسنل این نیرو با وجود تعدد ماموریت‌ها و ارایه خدمات گوناگون به مردم مظلوم واقع شده‌اند.

نیروی انتظامی با وجود تعدد ماموریت‌ها، مظلوم واقع شده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی روز دوشنبه در دیدار با فرماندهان ستاد انتظامی و نیز هنگ مرزی اترک گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته ناجا (۲۷ مهر تا ۲ آبان)، افزود: هنوز بسیاری از مردم با شرح وظایف و ماموریت‌های نیروی انتظامی آشنا نیستند که باید نسبت به افزایش آگاهی و شناخت مردم به این یگان تلاش کرد.

وی، خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اضافه کرد: خدمت به مردم در نزد خداوند ارزش بالایی دارد و انسان در هر پست و مقامی که قرار دارد از جنبه انسانی و قانونی باید به مردم خدمت کرده و گره از مشکلات آنها بگشاید. 

امام جمعه گنبدکاووس همچنین با اشاره به توسعه فناوری ارتباطات و نیز پیچیدگی‌های جامعه عصر حاضر، برلزوم تجهیز نیروی انتظامی به امکانات جدید برای ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد و گفت: پرسنل این نیرو می‌توانند با بهره‌گیری از چنین امکاناتی، به الگویی تمام عیار برای نظامیان جهان تبدیل شوند.

وی همچنین برلزوم توجه بیشتر پرسنل انتظامی به معنویات بویژه نذر و صدقه دادن قبل از اعزام به ماموریت‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمود علی‌فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس نیز در این دیدار با تبریک هفته ناجا و ارائه گزارشی از عملکرد انتظامی، گفت: دراین هفته ۳۰ برنامه متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پیش بینی شده که درحال انجام است.

شهرستان گنبدکاووس ۳۵۰ هزار نفر جمعیت و پنج هزار و ۷۲ کیلومتر مربع وسعت دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار