گلایه گرگانی‌ها از وضعیت نامناسب جاده روستای زیارت، برگزاری مسابقات قایقرانی در آب‌بندان روستای محمدآباد گرگان، اجرای طرح کاداستر در علی‌آبادکتول و برگزاری کارگاه هنرهای تجسمی در حوزه آثار گرافیکی از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه گلستان است.

گلایه گرگانی‌ها از وضعیت نامناسب جاده روستای زیارت و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، رئیس پلیس راهور گلستان گفت: در ۶ ماهه اول امسال، ۱۲ هزار و ۵۹۱ فقره انواع تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی در گلستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد کمتر شد.

سرهنگ عباس مهاجر بسطامی افزود: همچنین در این مدت تعداد متوفیان جاده های درون و برون شهری گلستان ۱۱ درصد و تعداد مجروحان ۲۰ درصد کاهش یافت.

**

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گلستان از برگزاری کارگاه نقش مبانی هنرهای تجسمی در تولید آثار گرافیکی به صورت برخط با همکاری دانشگاه مائده گرگان خبر داد.

**

پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گنبدکاووس پیکر بی‌جان جوان ۲۲ ساله را از چاه عمیق در یکی از روستاهای مینودشت بیرون آوردند.

**

هواشناسی گلستان با اشاره به الگوهای پیش یابی اعلام کرد که طی ۳ روز آینده هوای استان صاف تا قسمتی ابری است.

**

شهرداری گرگان با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تعریض و بازگشایی جاده انبار جهاد این شهر را با هدف روان سازی ترافیک در شالیکوبی گرگان آغاز کرد.

**

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اجرای طرح کاداستر جنگل های هیرکانی و مراتع اطراف آن به میزان حدود ۳۰ هزار هکتار پلاک تثبیت شده در شهرستان علی آباد کتول خبر داد.

**

مسابقات قایقرانی آب های آرام گلستان در ۲ بخش کایاک و کانوی کانادایی زنان و مردان در آب‌بندان روستای محمد آباد گرگان برگزار شد و نفرات برتر برای اعزام به مسابقات کشوری مشخص شدند.

**

 حادثه رانندگی بین یک دستگاه پراید و با پژو در جاده ناهار خوران به زیارت گرگان یک کشته به همراه داشت.

نداشتن نور کافی ، عرض کم و پیچ های خطرناک سبب شده تا محور روستای گردشگری زیارت به یک جاده خطرناک تبدیل شده و شهروندان گرگانی خواستار ایمنی سازی بیشتر جاده هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار