پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی می‌داند که شرایط لیگ برتر با لیگ قهرمانان متفاوت است و باید تمام تمرکزش را بر روی این مسابقات بگذارد تا بتواند مقابل تیم‌های عربی که از بازیکنان خارجی سود می‌برند نمایش قابل قبولی ارائه کند.

توصیه تاکتیکی به فرهاد مجیدی برای لیگ قهرمانان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، مصطفی اردستانی در مورد تساوی  استقلال  برابر پیکان از هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: باید از پیکان شروع کنم. آنها برابر استقلال یک بازی کاملاً تدافعی را انجام دادند و در طول ۹۰ دقیقه بیشتر در زمین خودشان بودند و چشم به ضد حملات داشتند.

وی ادامه داد: پیکانی‌ها دفاع چند لایه را تشکیل داده بودند و عبور از این دفاع برای استقلال برابر سخت شده بود ضمن اینکه تارتار از دیدار جام حذفی برابر استقلال تجربه خوبی کسب کرده بود و این بار به آبی پوشان اجازه گلزنی نداد.

اردستانی تاکید کرد: استقلال هم باید سرعت بیشتری به بازی اش می‌داد. البته آنها این کار را در دقایق ابتدایی نیمه دوم انجام دادند ولی این اقدامشان تداوم نداشت و نتوانستند در نیمه دوم دروازه پیکان را باز کنند.

 

مدافع پیشین استقلال تاکید کرد: دیاباته تلاش زیادی کرد تا برای استقلال گلزنی کند اما این دیاباته ای که ما می‌بینیم با فصل پیش تفاوت‌های بسیاری کرده و هنوز از لحاظ بدنی به آمادگی کامل نرسیده است.

وی تصریح کرد: استقلال می‌توانست از تساوی پرسپولیس برابر پدیده استفاده کرده و فاصله خود را با این تیم کمک کند اما این اتفاق رخ نداد اما همچنان فاصله امتیازی مثل گذشته باقی ماند تا شاید در آینده اتفاق عجیبی رخ دهد.

اردستانی در مورد فصل جدید لیگ قهرمانان هم گفت: لیگ قهرمانان از زمانی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد و باعث متمرکز شدن بازی‌ها شد جذابیت خود را از دست داد. تیم‌های ایرانی می‌توانستند با حضور تماشاگرانشان نمایش بهتری ارائه دهند البته بجز کرونا، ضعف ما در ای اف سی و گرفتن امتیاز میزبانی از ما باعث شد تا فوتبال ما ضرر زیادی کند اما باید امیدوار بود که بتوانیم در لیگ قهرمانان موفق باشیم.

وی خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی می‌داند که شرایط لیگ برتر با لیگ قهرمانان متفاوت است و باید تمام تمرکزش را بر روی این مسابقات بگذارد تا بتواند مقابل تیم‌های عربی که از بازیکنان خارجی سود می‌برند نمایش قابل قبولی ارائه داده و به مرحله بعد این دوره از مسابقات صعود کرده تا آرزو کنیم یک بار دیگر آبی پوشان به فینال مسابقات راه پیدا کنند.

اردستانی در پایان تصریح کرد: امیدوارم در این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان، تیم‌های ایرانی بازی‌های قابل قبولی ارائه داده و بتوانند به مرحله بالاتر صعود کرده تا به فوتبال ایران اعتبار بیشتری ببخشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار