معاون اجتماعی انتظامی گلستان خبرداد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان از تکذیب شایعه آدم ربایی در آق قلا خبرداد.

تکذیب آدم ربایی در آق قلا/عاملان نزاع دسته جمعی دستگیر شدند

به گزارش ساجد خبر، سرهنگ رضا رضی اظهارکرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آدم ربایی در یکی از روستاهای آق قلا، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی آن شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید با دو سرنشین در یکی از نقاط روستا توقف کرده بوده که تعدادی از اهالی به آنها مشکوک شده و به سمت خودرو می روند که در این لحظه راننده پراید اقدام به فرار به سمت یکی از روستاهای گنبدکاووس می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: پس از فرار راننده، عده ای شایعه آدم ربایی را در روستا پخش کردند که به دنبال آن تعدادی از اهالی اقدام به تعقیب خودرو کرده و زمانی که راننده پراید در یکی از روستاهای گنبدکاووس قصد رفتن به منزل اقوامش را داشت، نزاع و درگیری فی ما بین وی و بستگانش با افرادی که در تعقیبش بودند شدت گرفت و منجر به تخریب خودرو پراید و همچنین شلیک تیر هوایی شد.

رضی با بیان اینکه پس از بررسی دقیق ماموران انتظامی شهرستان آق قلا و گنبدکاووس مشخص شد شایعه آدم ربایی کذب می باشد، خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع و ازدحام جمعیت، فرمانده و تعدادی از ماموران انتظامی گنبدکاووس سریعاً به روستای محل درگیری رفته و اقدام به متفرق کردن جمعیت کردند.

وی افزود: سرانجام ماموران موفق شدند ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک چند تیر هوایی، به درگیری پایان داده و ۵ نفر از عوامل اصلی نزاع و درگیری را هم دستگیر کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و مراتب در دست بررسی و اقدام می باشد.

رضی خاطرنشان کرد: در انتشار چنین اخباری نباید شتابزده عمل کرد لذا از خبرنگاران و فعالان رسانه ای انتظار داریم در انتشار اخبار امنیتی و انتظامی که نیاز به تحقیقات بیشتری دارد دقت کرده و موارد را تنها از طریق منابع موثق و کانال های رسمی پلیس و دستگاه قضائی پیگیر شوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار