دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها اعلام کرد: با وجود ۶ روز تعطیلی در استان‌های تهران و البرز و روز‌های پایانی تیرماه، تعداد اندکی از شعب بانک‌ها برای پرداخت حقوق کارکنان و بازنشستگان فعال خواهند بود.

پرداخت حقوق کارکنان و بازنشستگان در تعطیلات ۶ روزه چگونه خواهد بود؟

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از منیبان، «علیرضا قیطاسی» دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر با اشاره به ضرورت تعطیلی تمام شعب بانک‌های دولتی و خصوصی در این دو استان برای مقابله با کرونا، افزود: قرار است تمامی شعب بانک‌ها دستگاه‌های خودپرداز خود را بروز رسانی کنند، تا مردم در این مدت در نقل و انتقال پول و دریافت آن از دستگاه‌های یاد شده مشکلی نداشته باشند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها به ضرورت اجرای ابلاغیه ستاد ملی کرونا و قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا تاکید کرد و اظهار داشت: فقط تعداد اندکی از شعب بانک‌ها در این ۶ روز به عنوان شعب کشیک در استان‌های تهران و البرز برای پرداخت حقوق و انجام عملیات ضروری فعالیت خواهند داشت که تعداد آن حدود ۳ و یا ۴ درصد شعب خواهد بود.

سرهنگ هادی امیدوار افزود: هم اکنون همکاران ما در ۱۴ نقطه این دو استان از جمله هراز، جاده چالوس و فیروز کوه مستقر شده اند تا بر نحوه تردد خودرو‌های پلاک بومی و غیر بومی این استان نظارت کاملی داشته باشند و هرگونه تخلف نیز با اعمال قانون مواجه خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمام مجوز‌های صادره قبلی باطل شده اند و هیچ کدام از آن‌ها اعتبار ندارند و همکاران ما در پلیس راه کشور در این دو استان خودرو‌هایی که قصد خروج دارند برگشت می‌کنند.

فرمانده پلیس راه راهور ناجا تصریح کرد: تفاوت محدودیت‌ها در این دوره این است که همکاران ما در محور‌های این دو استان با سفر هموطنان ممانعت خواهند کرد و در سایر استان‌ها تردد رانندگان به رنگ قرمز، نارنجی و زرد شهر‌ها بستگی دارد.

وی اظهار داشت: هم اکنون تمام سیستم‌ها برای اعمال محدودیت‌ها فعال هستند و در ۱۴ نقطه نیز همکاران ما حضوری بر سفر هموطنان ما از این دو استان نظارت کاملی دارند.

 

 

فرمانده پلیس راه راهور ناجا در این برنامه گفت: تمام خروجی‌ها استان تهران و البرز از ساعت ۱۸ امشب مسدود شده و این محدودیت تا ساعت ۷ صبح دوشنبه چهارم مرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار