رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به تأمین اعتبار 460 میلیارد تومانی برای تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارس، گفت: تا پایان مهرماه، 9 هزار کلاس درس بهره برداری و تحویل داده می شود.

تأمین اعتبار 460 میلیارد تومانی برای تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور،  درخصوص تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در مهرماه، اظهار کرد: امسال، برای متناسب سازی مدارس به ویژه از نظر تجهیزات سرویس‌های بهداشتی، در حدود 460 میلیارد تومان، تأمین اعتبار شده است که این رقم در سال گذشته در حدود 60 میلیارد تومان بود.

رخشانی مهر افزود: مسئولیت تجهیز مدارس فاقد سرویس بهداشتی برعهده سازمان نوسازی مدارس و مسئولیت انجام تعمیرات در سرویس‌های بهداشتی برعهده ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها است و امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته بتوانیم با آمادگی لازم به استقبال مهرماه برویم.

وی گفت: پیش بینی می کنیم، در مهرماه سال تحصیلی 1401-1400، تعداد 9 هزار کلاس درس با زیربنای 5/1 میلیون مترمربع، به آموزش و پرورش تحویل دهیم.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، تصریح کرد: این تعداد کلاس درس در بیش از 2 هزار پروژه با 134 هزار و 400 متر دیوارکشی و 27 هزار و 131 متر مربع محوطه سازی است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار