رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای شهر گرگان در نطق پیش از دستور خود طی یکصد و نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گفت: گرگان شهری پیشرو در توسعه شهری است.

گرگان در مسیر توسعه حرکت رو به جلو دارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین افزود: مهم‌ترین اصل برای اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مردم و همچنین توسعه مدیریت شهری در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف شهری است که تحقق این جز در سایه تعامل مجموعه مدیریت شهری محقق نمی‌شود. رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای شهر گرگان با اشاره به اینکه احداث روگذر ۶۰ متری افسران بزرگ‌ترین طرح عمرانی تاریخ شهرداری گرگان است، اظهار کرد: انجام ۳ طرح به هم پیوسته که در نهایت ۶۰ متری افسران به بزرگراه شهید کلانتری را در پی خواهد داشت در قالب طرح افسران یکی از بزرگ‌ترین افتخارات شهرداری در این دوره است. وی ادامه داد: همچنین احداث بزرگ‌ترین طرح سرمایه‌گذاری، گردشگری، رفاهی و تجاری تاریخ شهرداری گرگان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس و تبدیل خیابان ۱۵ متری و تبدیل ۱۵ متری پاسرو به پیاده‌‌راه در راستای شهر انسان محور بخش دیگری از فعالیت‌های قابل تقدیر در شهرداری است. گرزین خاطرنشان کرد: راه‌اندازی نخستین پیست دوچرخه‌سواری و احداث پیست موتورسواری و همچنین مرمت ساختمان تاریخی دارویی و تبدیل آن به مرکز اسناد و همچنین تحقق بودجه سال ۹۷ شهرداری از فعالیت‌های انجام شده است.

منتخب اول مردم در شورای شهر گرگان همچنین با اشاره به احداث دیوار سنگی در شهر به طول ۱۶۵۰ مترمربع و ساماندهی آب‌های سطحی به ابعاد ۸۲۰۰ متر اظهار کرد: کسب نایب قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال کشور برای نخستین بار در تاریخ شهرداری گرگان، ارتقای رتبه شهرداری از ۱۰ به ۱۱، ساماندهی جداره خیابان حضرت امام، نام‌گذاری هفته فرهنگی و روز ملی گرگان بخش دیگری از فعالیت‌های انجام شده شهرداری در این دوره است. این عضو شورای شهر گرگان همچنین با تاکید بر اینکه به رغم تنگناها و مشکلات، افق‌های آینده روشن و امیدبخش است، گفت: گرگان به‌عنوان دارالمومنین نیازمند توجه بیش از پیش است واین شهر ظرفیت‌های ناشناخته بسیاری دارد و باید در تقویت اجتماعی شهرداری و همچنین پایبندی به عهد و پیمان با مردم به منظور توسعه شهری اهتمام ورزیم. رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در پایان خواستار تسریع در پیگیری و اهتمام ویژه در احداث شهربازی مدرن کودکان، پیگیری در خروج کمربندی از شهرگرگان، ساماندهی ورودی شرق گرگان و احداث پارک‌های محلی جدید و پیگیری وضعیت فرهنگسرا شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار