هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال امروز با هفت مسابقه برگزار می‌شود.

نخستین سفر گرگانی‌ها به تهران

به گزارش گلستان ۲۴؛ تیم بسکتبال شهرداری گرگان در نخستین سفر به پایتخت امروز با اکسون تهران در هفته هفتم لیگ برتر مسابقه می‌دهد. گرگان یکی از تیم‌های بدون باخت لیگ برتر است و هفته قبل در مسابقه سخت مقابل شیمیدر قم برنده شد. اکسون هم در هفته ششم رقابت سختی با پتروشیمی بندرامام داشت و بازی را با اختلاف هشت امتیاز واگذار کرد.
این هفته تیم‌های نفت آبادان و مس کرمان هم بعد از استراحت حدودا یک هفته‌ای در کرمان به مصاف هم می‌روند و مهرام تهران یکی دیگر از تیم‌هایی که در هفته ششم بازی نکردند میزبان توفارقان آذرشهر است.
تیم رعد پدافند هوایی شهرکرد که هفته قبل برد سه رقمی مقابل نیروی زمینی به دست آورده بود، ​ امروز میزبان آویژه صنعت پارسا مشهد است. ذوب آهن اصفهان که شکست سختی مقابل بندرعباس در خانه حریف داشت، ​ امروز میزبانی نیروی زمینی را برعهده دارد.
همچنین شورا و شهرداری قزوین که نخستین پیروزی فصل را هفته ششم جشن گرفت، ​ با جذب یک بازیکن خارجی این هفته به مصاف پتروشیمی بندرامام می‌رود.

برنامه‌های بازی هفته هفتم در روز دوشنبه ۴ آذر به این شرح است:

صنعت مس کرمان – پالایش نفت آبادان ساعت ۱۶

رعد پدافند هوایی شهرکرد – آویژه صنعت پارسا ساعت ۱۶

مهرام تهران – توفارقان آذر شهر ساعت ۱۸

ذوب اهن اصفهان – نیروی زمینی ساعت ۱۶

شورا و شهرداری قزوین – پتروشیمی بندر امام خمینی ساعت ۱۶

شیمیدر قم- شهرداری بندر عباس ساعت ۱۶

اکسون تهران – شهرداری گرگان ساعت ۱۶

پیش از این قرار بود بازی مهرام و توفارقان ساعت ۱۶ برگزار شود که به دلیل پخش زنده بازی اکسون و شهرداری گرگان، بازی مهرام و توفارقان به ساعت ۱۸ تغییر کرد.

/صداوسیما

ارسال نظر

آخرین اخبار