تجری گفت: ۴ هتل و هتل ‌آپارتمان استان گلستان آمادگی خود را برای تبدیل شدن به نقاهتگاه و پشتیبانی از بیماران کرونایی بهبود‌یافته در صورت لزوم و احساس نیاز ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام کردند.

اعلام آمادگی ۴ هتل برای پشتیبانی از تصمیمات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، «احمد تجری» گفت: جامعه هتلداران استان گلستان در استفاده از ظرفیت هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌ها بعنوان پشتیبان بیمارستان‌ها در امر اسکان و درمان بیماران اعلام آمادگی کرده است.


مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی گلستان ضمن تقدیر از تاسیسات گردشگری استان در اجرای دقیق دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع کروناویروس، خاطرنشان کرد: 4 هتل و هتل‌ ‌آپارتمان در شهرستان‌های کردکوی، گرگان و آزادشهر با ظرفیت حدود 300 تخت آمادگی خود را برای تبدیل شدن به نقاهتگاه بیماران کرونایی در صورت لزوم و احساس نیاز ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام کردند.

 

وی با تاکید بر اینکه در صورت احساس نیاز و تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا این واحدها با تمام ظرفیت برای نقاهتگاه بیماران کرونایی در اختیار این ستاد قرار خواهد گرفت، یادآور شد: بیمارانی که دوره درمانشان را در بیمارستان طی کرده ولی امکان رفتن به منزل را ندارند، می‌توانند پس از ترخیص دوره نقاهت خود را در این واحدها سپری کنند.


تجری در پایان اظهار کرد: ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست استاندار گلستان مصوبات خوبی برای جلوگیری از شیوع این بیماری داشته است اما مبارزه با کرونا ویروس همت و مشارکتی همگانی را می‌طلبد که این امر با همکاری مردم میسر خواهد بود، امیدواریم با تداوم استقرار مردم در خانه و حمایت از کادر پزشکی که در خط مقدم این بحران قرار دارند، شاهد کاهش شیوع این بیماری در سطح استان و کشور باشیم.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار