مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به نیمه‌کاره بودن پروژه تالار مرکزی گرگان مرکز استان پس از ۱۲ سال، گفت: تالار مرکزی گرگان به ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و تجهیز نیازمند است.

 تکمیل تالار مرکزی گرگان به ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری تالار مرکزی گرگان را به عنوان بزرگ ترین مجتمع فرهنگی و هنری سطح استان دانست و اظهارداشت: متاسفانه این پروژه پس از گذشت بیش از 12 سال تنها 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: به علت عدم تخصیص اعتبار لازم از محل اعتبارات ملی تاکنون پروژه تالار مرکزی گرگان در جنب پارک بانوان گرگان به پایان نرسیده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سرانه فضاهای فرهنگی در استان مطلوب نیست؛  این پروژه می تواند سهم مهمی در راستای افزایش سرانه فرهنگی هنری داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطر نشان کرد: تالار مرکزی گرگان دارای 2 سالن تخصصی موسیق و نمایش با ظرفیت 1200 نفر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه، اظهار کرد: این پروژه هم اکنون مبلغ 310 هزار میلیون ریال اعتبار برای تکمیل و تجهیز نیازمند است.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار