بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: بارها به این مسئله اشاره کرده‌ام که ایران بهترین جا برای بسکتبال و پیشرفت است و ما اینجا در امنیت کامل هستیم.

بسکتبالیست آمریکایی تیم شهرداری گرگان: در ایران امنیت کامل داریم

به گزارش گلستان ۲۴؛ پری پتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص کیفیت فصل جاری لیگ بسکتبال ایران اظهار داشت: به نظرم لیگ امسال از سال گذشته خیلی بهتر است، زیرا هم تعداد تیم‌های قدرتمند بیشتر شده و هم شرایط برای رقابت افزایش یافته است و یک نوع حس رقابت‌طلبی بین تیم‌ها ایجاد می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که از عملکرد خودش در بازی‌های امسال راضی است یا خیر، افزود: از عملکرد امسال خودم راضی نیستم هر چند که عصبانی هم نیستم، چون تیم دارد خوب نتیجه می‌گیرد، در رده اول جدول حضور داریم. اما با وجود این عملکرد خوب می‌توانم کارایی بهتری برای تیمم در ادامه فصل و بازی‌های پلی‌آف داشته باشم.

بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص داشتن امنیت در ایران تصریح کرد: همیشه در ایران احساس امنیت کرده‌ام، زیرا مردم ایران با هم مهربان هستند و خیلی هم به من لطف دارند.

پتی در مورد اینکه آیا سایر بازیکنان خارجی را به حضور در ایران ترغیب کرده است یا خیر، گفت: من از وقتی که به اینجا آمده‌ام بسیاری از بازیکنان خارجی درباره حضورم در اینجا پرسیده‌اند و من هم بارها به این مسئله اشاره کرده‌ام که ایران بهترین جا برای بسکتبال و پیشرفت است. من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم و این موضوع را از دیدگاه خودم گفته‌ام. دوست دارم برای سالیان بعدی هم در لیگ ایران و تیم شهرداری گرگان حضور داشته باشم. از لحاظ من، نبوغ و استعداد بازیکنان ایرانی بی‌نظیر است و این امکان وجود دارد تا روزی بتوانند به بهترین عناوین دنیا دست پیدا کنند. 

وی در خصوص آیا شناختی از بهنام یخچالی دارد یا خیر، اظهار داشت: چیزی که در مورد او شنیده‌ام این بوده که وی بازیکن و رهبر متفکر و ایده‌آلی خوبی است. به نظرم با آمدن او می‌توانیم یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ بسکتبال که تیم‌های با کیفیت در آن زیاد هستند، نزدیک‌تر شویم.

پتی در خصوص نظرش در مورد تیم شهرداری گرگان بیان کرد: اگر من در تیم شهرداری گرگان خوشحال نبودم و همه چیز برایم عالی نبود بدون شک هیچوقت به اینجا دوباره برنمی‌گشتم. مسئولان این باشگاه تمام تکه‌های پازل را کنار هم گذاشته‌اند تا به هدفمان که قهرمانی است برسیم. خوشبختانه تمام بازیکنان با سرمربی تیم رفیق و دوست هستند و تمام نکاتی را که او به ما می‌گوید زود یاد می‌گیریم. مهمترین چیزی که ما در گرگان داریم حضور پرشور تماشاگران است که در هر بازی انگیزه مضاعفی را به تیم ما تزریق می‌کنند.

بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص شانس قهرمانی این تیم برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر بسکتبال عنوان کرد: من به هیچ وجه نمی‌توانم پیش‌بینی خاصی در خصوص تیم قهرمان فصل جاری لیگ بسکتبال داشته باشم. اما امیدوارم قهرمان شویم. به نظرم با تلاش کردن می‌توانیم به هدفی که از ابتدای فصل می‌خواهیم، برسیم.

وی در خصوص مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم شهرداری گرگان این چنین توضیح داد: اعتقاد دارم مهران شاهین‌طبع سرمربی خوبی است، زیرا همه به او احترام می‌گذارند. سرمربی تیم خیلی برای تیم تلاش می‌کند و خیلی سخت هم بازیکنان را مجبور به تلاش می‌کند. او معلم خوبی است و خوشحالم زیر نظر چنین مربی با دانشی بازی می‌کنم.

پتی در پایان در خصوص اینکه ایران در المپیک توکیو چه جایگاهی را کسب خواهد کرد، خاطرنشان کرد: به نظرم بازی کردن در المپیک خیلی سخت است، اما مطمئنم با توجه به استعداد‌های خوبی که در ایران است، این توانایی و پتانسیل در بازیکنان ایرانی وجود دارد تا در توکیو نتیجه آبرومندی کسب کنند. المپیک جای بهترین‌های دنیا است و ایران هم تیم قوی بوده که توانسته به المپیک راه پیدا کند. 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار