دیدار مدیرکل انتقال خون گلستان با فرماندار گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی انتقال خون گلستان؛ در این دیدار دکترسید صادق بنی عقیل مدیرکل انتقال خون  گلستان  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت پایگاه انتقال خون استان وشهرستان گرگان گفت : امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان بتوانیم روند رو به رشدی در زمینه شاخص های اهدای خون و تامین خون و فراورده های خونی سالم داشته باشیم .

دکتربنی عقیل  تاکید بر ضرورت استاندارد سازی در اجرای فعالیتهای حیاتی انتقال خون ، ارتقاء تجهیزات و امکانات پایگاه اهدای خون را مستلزم مشارکت کلیه ارگانها و همچنین یاری خیرین منطقه دانست و با اشاره به استقبال خوب مردم شریف گرگان  در اقدام خداپسندانه اهدای خون ، خواستار گسترش فیزیکی پایگاه اهدای خون در این شهرستان گردید.

مهندس محمد حمیدی فرماندار گرگان هم در این دیدار ضمن خوشامدگویی به دکتربنی عقیل فرمودند : انتقال خون از دستگاه های حیاتی استان است و خوشبختانه پایگاه انتقال خون شهرستان گرگان  هم عملکرد مناسبی داشته است .

مهندس حمیدی با اشاره به ظرفیتهای بالقوه موجود در شهرستان و تقدیر از نقش انتقال خون در سلامت جامعه ،اعلام آمادگی نمودند تا در خصوص تدارک و تجهیز پایگاه در این شهرستان مساعدت لازم صورت گیرد

 

ارسال نظر

آخرین اخبار