مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه عزت و افتخار ایران اسلامی مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران است عنوان کرد: ایثارگران سندهای زنده و پرافتخاری هستند که در دوران دفاع مقدس با شجاعت و رشادت، تا پای جان ایستادگی کرده و از میهن اسلامی دفاع کردند.

عزت و افتخار ایران اسلامی مدیون جانفشانی ایثارگران است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان در گفتگو با خبرنگار واحد ایثار عنوان کرد: دیدارهای حضوری سبب می‌شود تا  بستری فراهم شود که خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از نزدیک مسائل خود را بیان کنند.
ما هرچه داریم از برکت شهداست و باید یاد و خاطره این عزیزان و ایثارگرانی که با نثار جان خود از ارزش‌های انقلاب اسلامی حفاظت کردند را گرامی بداریم.
مدیرکل بنیاد دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را در تسریع روند حل برخی مشکلات مؤثر دانست و افزود: شنیدن خواسته‌های خانواده‌ها از وظایف مهم و اساسی مسئولان است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان و رفع مشکلات این عزیزان خواهد بود.
وزیری ادامه داد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و ما وظیفه‌داریم  قدردان شهدا و خانواده‌های آن‌ها باشیم، ازاین‌رو پیگیری دغدغه‌های ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا به‌ویژه ارائه خدمات هر چه مطلوب‌تر به این قشر گرانقدر از اهداف عمده بنیاد است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار