استاندار گلستان خبر داد:

هادی حق شناس گفت : راه اندازی هنرستان علوم و فنون دریایی با همکاری نیروی دریایی اقدامی ارزشمند است که می تواند ضمن ایجاد بستر مناسبی از اشتغال زمینه ایجاد دیگر هنرستانهای تخصصی را در استان فراهم آورد.

راه اندازی هنرستان علوم و فنون دریایی در استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ هادی حق شناس استاندار گلستان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: اگرچه هنوز تصمیم قطعی در خصوص سال آتی تحصیلی گرفته نشده اما هدف ما استمرار آموزش از راه های مختلف برای تمامی دانش آموزان است.

حق شناس تصریح کرد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا در کنار مشکلاتی که برای سیستم اقتصادی کشور ایجاد کرد لطمه هایی نیز به سیستم تحصیلی و مدارس و دانشگاه ها وارد آورده است.

وی با اشاره به ایجاد هنرستان های تخصصی گفت: راه اندازی هنرستان علوم و فنون دریایی با همکاری نیروی دریایی اقدامی ارزشمند است که می تواند ضمن ایجاد بستر مناسبی از اشتغال زمینه ایجاد دیگر هنرستانهای تخصصی را در استان فراهم آورد.

استاندار گلستان با اشاره به مشکلات موجود در سال جاری به علت شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: باید با همبستگی و تقویت سرمایه های اجتماعی کمبودهای اقتصادی را جبران کنیم تا تاثیرات منفی شیوع این ویروس را به حداقل برسانیم.

دکتر حق شناس یادآور شد: باید با استفاده از منابع موجود بهترین دستاورد را کسب کنیم و در این راه همراهی همگانی و استفاده از مشارکت‌های مردمی ضروری است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار