فرماندار گالیکش در آیین گرامیداشت روز کارمند:

فرماندار گالیکش در آیین گرامیداشت روز کارمند گفت: جدیت، خلاقیت، ابتکارعمل در انجام امور محوله و تعصب سازمانی کارمندان ادارات، در کیفیت خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار است.

جدیت و خلاقیت کارمندان ادارات در کیفیت خدمت‌رسانی به مردم تأثیرگذار است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، علی‌اصغر میرزایی فرماندار شهرستان در آیین گرامیداشت روز کارمند که پیش‌ازظهر سه‌شنبه (4شهریورماه) با حضور معاونان فرماندار، بخشدار مرکزی، کارمندان فرمانداری و بخشداری‌های تابعه این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار کرد: حضرت سیدالشهدا(ع) هدفی جز خدمت به مردم نداشت و اگر هم قیام کرد هدفش این بود تا مردم را از زیر یوق استکباری که ظالمانه بر جامعه مسلط شده بود نجات دهد. لذا به تبع این الگو، همه ما وظیفه داریم برای رفع مشکلات مردم و انجام امورات آنها گام برداریم.

میرزایی با بیان اینکه فرمانداری نهادی حاکمیتی است و وظیفه هماهنگی و نظارت دارد، خاطرنشان کرد: هردستگاه وظایفی بر عهده دارد که باید طبق آن وظیفه‌مندی، امورات را پیش ببرد و فرمانداری نیز در این خصوص باید ضمن نظارت بر دستگاه‌ها با برنامه‌ریزی بر حسن انجام امورات توسط دستگاه‌های اجرایی نظارت کند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درخصوص تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: همه مسئولان و کارمندان ادارات با برقراری ارتباط با مردم به صورت مستقیم به گونه‌ای عمل نمایند که مردم احساس کنند مسئولین و کارمندان دولتی در کنارشان هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار