دستگیری تیم هفت نفره حفاران غیر مجاز در گرگان، برپایی نمایشگاه حجره تا جبهه در بندرترکمن و تاکید معاون سیاسی امنیتی استاندار بر بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌های استان در بزرگداشت هفته دفاع مقدس از جمله خبرهای کوتاه امروز چهارشنبه گلستان است.

دستگیری حفاران غیر مجاز در گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با توجه به شیوع کرونا و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ پیشنهاد کرد که برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان با استفاده از فضای مجازی و همکاری رسانه‌ها برگزار شود.

**

 استاندار گلستان با اشاره به افزایش میل برداشت غیر مجاز قارچ ترافل در شرق استان گفت: بازدارندگی و مقابله با متخلفان برداشت غیرمجاز ترافل نیازمند اصلاح و بازنگری در مجازات های این جرم است.

**

 به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه  عکس "حجره تا جبهه" با موضوع نقش روحانیون در هشت سال دفاع مقدس در بندرترکمن افتتاح شد.

**

سرگرد مسلم سهیلی‌فرد از کادر درمان بهداری ارتش جمهوری اسلامی در تهران روز گذشته به سبب ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

وی از اهالی اهالی روستای «سید میران» گرگان بود.

**

 مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از دستگیری هفت حفار غیرمجاز در حین ارتکاب جرم در منطقه جنگلی میرزا شموشک شهرستان خبرداد و گفت علاوه بر تجهیزات حرفه ای حفاری از این گروه، ۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت کشف و توقیف شد.

**

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان از حضور مستمر آزمایشگاه سیار این شرکت با تمام تجهیزات در مناطق زلزله زده رامیان خبر داد و گفت: کارشناسان کنترل کیفی با یک دستگاه آزمایشگاه ناوگان سیار این شرکت با حضور فعال در مناطق زلزله زده و با انجام آزمون های مختلف و متعدد، نسبت به پایش کیفیت آب شرب مصرفی زلزله زدگان نظارت مستمر دارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار