شهردار گرگان از افتتاح 12 پروژه عمرانی شهرداری گرگان در سالروز امامت امام زمان (عج) خبر داد.

افتتاح 12 پروژه عمرانی شهرداری گرگان در سالروز امامت امام زمان (عج)

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، عبدالرضا دادبود صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان در خصوص افتتاح متمرکز طرح‌های عمرانی اظهار کرد: همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)، 12 طرح و پروژه شهرداری گرگان به بهره‌برداری خواهد رسید.
دادبود افزود: عملیات اجرای این پروژه‌ها در سال گذشته و سال جاری آغاز شده و روز دوشنبه پنج آبان افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به این پروژه‌ها تصریح کرد: بهره‌برداری از فاز دوم بهسازی بافت تاریخی حد فاصل «سرچشمه» تا «نعلبندان» و تعریض و بازگشایی معبر ورودی خیابان «لادن» کنار «انبار جهاد» در ابتدای بلوار «ناهارخوران» به عنوان یکی از محورهای پرتردد با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال از جمله این طرح‌ها هستند.
شهردار گرگان به افتتاح پارک‌های تخصصی اشاره و بیان کرد: «پارک تخصصی شطرنج» به عنوان نخستین پارک ورزشی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، پارک محله «اوزینه» با مجموع اعتبار و حق تملک به ارزش ۲۵ میلیارد ریال و فاز اول پارک کوی «استرابادی» با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهند رسید.
دادبود ادامه داد: بهره‌برداری از کانال‌های هدایت آب‌های سطحی در محلات «افسران» و «انجیراب»، افتتاح فاز اول پارکینگ جدید اتوبوسرانی شهری، طرح تعریض «پل زنگیان» در محور بلوار خلیج گرگان، بهره‌برداری از پایه‌های جدید دکوراتیو روشنایی معابر سطح شهر و شبکه‌های آبرسانی تحت فشار فضای سبز در بلوارهای «غدیر»، «گلشهر»، «ناهارخوران» و «پنج آذر»، دیگر پروژه‌های افتتاح شونده در تاریخ مذکور هستند.
وی خاطرنشان کرد: عملیات عمرانی مرکز موزه و اسناد شهرداری با برگزاری نخستین نمایشگاه عکس‌های گرگان و نیز دیوارهای سنگی که برای کنترل سیلاب و ایمنی در حریم رودخانه ها ساخته شده به بهرداری خواهند رسید.
گفتنی است مجموع ارزش ریالی این طرح ها 545 میلیارد ریال است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار