مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از نصب ۶ دوربین نظارت تصویری در استان خبر داد و گفت: تجهیزات این دوربین ها با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال خریداری شده و بزودی نصب می شود.

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، مهدی میقانی شامگاه دوشنبه در گفتگوی خبری اظهارکرد: ۷۱ پروژه در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گلستان افزود: بهره‌برداری از ۲۴ پروژه احداث و بازسازی ابنیه فنی راه‌ها و محورهای مواصلاتی گلستان از مهم‌ترین پروژه‌های این ایام است.

وی گفت: در راستای نگهداری از شریان‌های اصلی و فرعی استان، ۱۷ پروژه بهسازی و روکش راه‌های شریانی و اصلی افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.

میقانی تصریح کرد: در حوزه ایمنی راه‌ها ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷۷ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است که شامل روشنایی راه‌ها، احداث پل عابر پیاده و افتتاح مجتمع خدماتی بین جاده‌ای است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گلستان بیان کرد: تعریض باند جنوبی محور آق قلا به بندرترکمن و احداث پل نیرو در گالیکش از شاخص‌ترین اقدامات معاونت راهداری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان است که در هفته‌ی دولت اجرا شد.

وی اضافه کرد: در حوزه راه‌های روستایی هم ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۱۲ میلیارد ریال پیش بینی شده بود که از این تعداد ۹ پروژه شامل راه‌های روستایی و اجرای آسفالت به بهره برداری رسید و سه پروژه هم کلنگ زنی شد.

میقانی همچنین از نصب ۶ دوربین نظارت تصویری در سطح استان خبر داد و افزود: تجهیزات این دوربین های نظارتی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال خریداری شده و در آینده ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار