محمود محمد قلی پور کارشناس هواشناسی گلستان گفت: باورود سامانه سرد بارشی از دو روز گذشته به استان و فعالیت آن شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان بودیم الگو های هواشناسی نشان می دهند که این سامانه تا اواخر هفته جاری به تناوب امواج خود را به نواحی شمالی کشور و همچنین استان گلستان ارسال می کند. وی ادامه داد: این سامانه از بعد از ظهر روز دوشنبه و از اوایل شب با شدت بیشتری در استان به فعالیت خود ادامه می دهد که در پی آن شاهد وزش باد شدید در نواحی ساحلی و ریزش برف و پدیده مه غلیظ در ارتفاعات خواهم بود. وی افزود: در پی بارش ها امکان آب گرفتگی معابر دور از انتظار نیست. محمد قلی پور ادامه داد: اوج فعالیت این سامانه از دوشنبه تا چهار شنبه خواهد بود و در اغلب نقاط بارش اتفاق می افتد و این سامانه در روزهای پنجشنبه و جمعه از فراز استان عبور خواهد کرد. انتهای پیام/


کارشناس هواشناسی گلستان از بارش برف در ارتفاعات گلستان خبر داد.

به گزارش گلستان 24 ؛محمود محمد قلی پور کارشناس هواشناسی گلستان گفت: باورود سامانه سرد بارشی از دو روز گذشته به استان و فعالیت آن شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان بودیم الگو های هواشناسی نشان می دهند که این سامانه تا اواخر هفته جاری به تناوب امواج خود را به نواحی شمالی کشور و همچنین استان گلستان ارسال می کند.

وی ادامه داد: این سامانه از بعد از ظهر روز دوشنبه و از اوایل شب با شدت بیشتری در استان به فعالیت خود ادامه می دهد که در پی آن شاهد وزش باد شدید در نواحی ساحلی و ریزش برف و پدیده مه غلیظ  در ارتفاعات خواهم بود.

وی افزود: در پی بارش ها امکان آب گرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

محمد قلی پور ادامه داد: اوج فعالیت این سامانه از دوشنبه تا چهار شنبه خواهد بود و در اغلب نقاط بارش اتفاق می افتد و این سامانه در روزهای پنجشنبه و جمعه از فراز استان عبور خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار