سرپرست روابط عمومی شهرداری گرگان به سفر مدیران شهرداری به چین خبر داد و گفت: هیچ گونه برداشتی از بیت المال در جهت این سفر، انجام نمی شود.

سفر مدیران شهری گرگان به چین با هزینه شهرداری گوانگژو است

به گزارش گلستان ۲۴؛ آرش فولادیان در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با سفر مسئولین شهرداری به چین، اظهار کرد: دعوت نامه ای از جانب شهرداری شهر گوانگ‌ژو چین به دست شهرداری رسیده است که بر اساس آن، شهردار و سه تن از مدیران شهرداری برای حضور در اجلاسیه سالانه خواهر خواندگی با گوانگ‌ژو، دعوت شده اند.

سرپرست روابط عمومی شهرداری گرگان ادامه داد: هزینه های عزیمت و اقامت این سفر، تماما بر عهده شهرداری گوانگ‌ژو بوه و هیچ برداشتی از بیت المال در جهت این سفر، انجام نمی شود.

وی با بیان اینکه اطلاعی از حضور دیگر مسئولان شهری در این سفر در دست نیست، تصریح کرد: شهردار گرگان به این سفر نمی رود و قرار بر این است که احتمالا یکی از معاونین شهردار و دو تن از مدیران شهرداری در این سفر حاضر شوند.

فولادیان افزود: در مورد حضور اعضای شورای شهر در این سفر، بحث هایی مطرح شده است که هنوز موضوعی از جانب شورای شهر، به طور رسمی اعلام نشده است.

وی در مورد اهداف این سفر نیز گفت: دو تفاهم نامه مشترک میان شهرداری گرگان و گوانگ‌ژو منعقد شده است که در این سفر، امکان پیگیری مفاد این تفاهم نامه ها وجود دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار