فرمانده انتظامی استان گلستان خبر داد

قاسمی گفت: با به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات برای تامین نظم و امنیت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل برخوردار هستیم.

آمادگی کامل پلیس گلستان برای تامین نظم و امنیت انتخابات

به گزارش گلستان ۲۴؛ سردار «روح الامین قاسمی» امروز(دوشنبه 28 بهمن) در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی یکی از چهار مرجعی است که در ارتباط با صلاحیت کاندیداها اظهارنظر می کند.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: نیروی انتظامی در انتخابات در سه بخش وظایفی را برعهده دارد و مأموریت ما قبل، حین و بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی را شامل می شود.

 

وی مهمترین وظیفه نیروی انتظامی را تأمین امنیت و برقراری نظم برشمرد و یادآور شد: در زمان تبلیغات انتخاباتی داوطلبان مجلس شورای اسلامی قرار داریم و نیروی انتظامی با تمام قدرت در کنار مردم استان گلستان است و در عمل به وظیفه ذاتی و تأمین امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

قاسمی با بیان اینکه امنیت انتخابات در روز رأی گیری برعهده نیروی انتظامی است، ابراز داشت: برنامه ریزی های لازم در کمیته نظم و امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در گلستان انجام شده است.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان متذکر شد: با به کارگیری تمام امکانات و تجهیزات برای تأمین نظم و امنیت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل برخوردار هستیم و طبق هماهنگی هایی که با سپاه، بسیج و مرزبانی صورت گرفت در دوم اسفندماه انتخابات امن و سالم را برگزار خواهیم کرد.

 

وی تأکید کرد: مردم همانطور که در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جانانه به میدان آمدند در نخستین انتخابات گام دوم انقلاب اسلامی نیز با مشارکت حداکثری و انتخاب نماینده اصلح، حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

 

قاسمی بیان کرد: حدود یک هزار و 389 شعبه اخذ رأی وجود دارد و برای هر صندوق سه نفر از نیروی انتظامی حضور دارند که در مجموع بیش از 4 هزار نفر از نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات مشارکت می کنند.

 

گفتنی است، یک میلیون و 330 هزار گلستانی واجد شرایط رأی دادن هستند و از این میزان 71 هزار نفر رأی اولی در استان وجود دارد.

 

داوطلبان مجلس شورای اسلامی در گلستان برای هفت کرسی مجلس با یکدیگر رقابت می کنند و در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۷ هزار نفر از عوامل نظارت، اجرایی و بازرسی مشارکت خواهند داشت.

/شبستان

ارسال نظر

آخرین اخبار