مسئول سازمان بسیج رسانه استان گلستان گفت: در روزهای قرنطینه و شیوع ویروس کرونا، باید از جامعه رسانه، از نظر معیشتی و توزیع اقلام بهداشتی حمایت کرد.

ضرورت حمایت از رسانه های گلستان در بحران کرونا

به گزارش گلستان ۲۴؛ میثم قرایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: رسانه‌ها همواره در شرایط بحرانی و سخت خطر را به جان خریده و در راستای اطلاع‌رسانی و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن تلاش می کنند.

وی افزود: در روزهای اخیر اصحاب رسانه بیشترین نقش را در آموزش عمومی و آرام‌سازی فضای ذهنی جامعه داشته و عزم عمومی برای مقابله با این ویروس منحوس ایجاد کردند.

قرائی تأکید کرد: لذا شایسته است متولیان امر، با توجه به تعطیلی چند هفته ای نشریات مکتوب، ارائه یارانه حمایتی و توزیع اقلام و بسته های معیشتی و ضدعفونی را برای خبرنگاران و شاغلان در این بخش پیش بینی کنند.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: همچنین برای مطبوعاتی که در این ایام به درستی درصدد راه‌اندازی رسانه برخط و فعال‌سازی بیش از پیش ظرفیت مجازی خود هستند، حمایت‌های فناورانه در نظر گرفته شود.

قرائی تأکید کرد: پیش‌بینی بسته حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که باید مورد حمایت نهادهای متولی قرار بگیرد.

این کارشناس رسانه گفت: تعلل در بیمه خبرنگاران، گرانی کاغذ و بالا رفتن هزینه‌های چاپ و نشر در سال‌های اخیر، وضعیت مطبوعات را بحرانی کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد که به لطف خداوند متعال و همراهی مردم و مسئولان پرتلاش این بحران را هم پشت سر گذاشته و این ویروس منحوس را شکست دهیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار