بیکی گفت: سه شنبه های تکریم باید در برنامه های همیشگی کانون ها گنجانده شود.

سه شنبه های تکریم باید در برنامه های همیشگی کانون ها گنجانده شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ «مهدی بیکی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: نیاز جامعه به تقدیر و تکریم از شایستگان، نخبگان، ایثارگران و خانواده شهدا به خوبی قابل لمس است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان افزود: باید به گونه ای در برنامه ها و سیاست های فرهنگی برنامه ریزی و عمل شود که روح حاکم بر جامعه یک اطمینان خاطر و یک آرامشی را احساس کنند.

 

وی اظهارداشت: مردم اگر ببینند فداکاری و تلاش آنها دیده می شود و قدر آن دانسته می شود با جان و دل از تمام کیان و مقدسات و آب و خاک خودشان دفاع می کنند.

 

بیکی ادامه داد: «سه شنبه های تکریم» یک طرح جان دار و با روح است که می تواند این فضای اطمینان را بین مردم و حاکمیت برقرار کند و نخبگان و شایستگان و ایثارگران را نسبت به ادامه مسیر آرمانی خودشان راغب تر و با صلابت تر می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از خصوصیات این طرح این است که بدون هیچ گونه پیچیدگی قابل انجام است و تاثیرات مثبت آن نیز قابل مشاهده است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان تاکید کرد: سه شنبه های تکریم باید در گستره محلات و کانون های مساجد برگزار شود، البته ما باید برخی از ابزارهای لازم را نیز در اختیار کانون ها برای برگزاری این طرح قرار دهیم.

 

وی افزود: پوشش های رسانه ای و تبلیغی در طرح سه شنبه های تکریم می تواند یک جریان سازی گسترده در کشور ایجاد کند و باعث شود که کانون های خودجوش این طرح را اجرا کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار