فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در یادواره شهدای عملیات کربلای ۵ گفت: دشمن به این نتیجه رسیده که تنها راه مقابله با جمهوری اسلامی استفاده از جریان تحریف است که دوران دفاع مقدس نیز از گزند آنها در امان نیست.

فرمانده سپاه استان گلستان: خطر تحریف در کمین دفاع مقدس نشسته است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه یکشنبه در یادواره شهدای عملیات کربلای 5 که در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس، دانشگاهی است که جوانان این مرزوبوم از آن درس‌های فراوانی یاد گرفتند و اجازه ندادند دشمن به ناموس و خاک این کشور و ملت متعرض شود.

وی گفت: در طول جنگ تحمیلی عملیات‌های زیادی در جنوب و غرب کشور انجام شد که در همه آنها رزمندگان ما با اخلاص و ایمان در مقابل دشمن ایستادند تا وجبی از خاک ایران اسلامی به دست دشمن نیفتد و نهال نوپای انقلاب گزندی نبیند.

فرمانده سپاه نینوای استان عملیات کربلای 4 و شهادت تعداد زیادی از رزمندگان را یکی از تلخ‌ترین اتفاقات دوران جنگ برشمرد و بیان داشت: دشمن سرمست از پیروزی مقطعی که به دست آورده بود فرماندهان ارشد خود را به مرخصی فرستاده بود.بعد از مدتی که عملیات کربلای 5 شروع شد دشمن تا بن دندان مسلح و تمام عیار به میدان آمد.

سردار ملک شاهکوهی خاطرنشان کرد: حماسه‌سازی رزمندگان لشکر 25 کربلا در کربلای 4 و کربلای 5 برکسی پوشیده نیست و رشادت فرزندان این استان در دفاع مقدس نیز هرگز فراموش شدنی نیست.

وی با بیان اینکه خطر تحریف در کمین دفاع مقدس نشسته است، اظهار داشت: دشمنان ما امروز به این نتیجه رسیده‌اند که تنها راه مقابله با انقلاب اسلامی قدرت دادن و ساماندهی هرچه بیشتر جریان تحریف است.

فرمانده سپاه نینوای استان گفت: امام جامعه ما به صراحت در سخنرانی عمومی اعلام می‌کنند که اگر جریان تحریف شکست بخورد، قطعاً جریان تحریم هم شکست خواهد خورد؛ پس ما رسالتی سنگین برعهده داریم.

وی تصریح کرد: تحریف اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی، تحریف دفاع مقدس و تحریف خدمات نظام جمهوری اسلامی امروز جزئی از نقشه شوم دشمنان و این جریان است.

سردار ملک شاهکوی خاطرنشان کرد: روی کارآمدن دولتی جوان، مومن و انقلابی و امیدآفرینی برای عموم مردم راه مقابله با جریان تحریف است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار