مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان از برپایی جشن قرآنی رمضان در گلستان ایران از تا ۱۷ اردیبهشت ماه تا ۱۳ خرداد ماه خبر داد.

 جشن رمضان در استان گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ عادله کشمیری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهارداشت: جشن قرآنی رمضان در استان گلستان از تا 17 اردیبهشت ماه تا 13 خرداد ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: این برنامه با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان، اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری گرگان، اداره کل ورزش وجوانان گلستان، اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان گلستان و جبهه فعالان قرآنی استان گلستان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان ادامه داد:  برپایی نشست‌های علمی و تخصصی قرآنی، نمایشگاه قرآنی جشن رمضان، همایش بزرگ قرآنیان استان گلستان، نمایش آثار تجسمی با موضوعات قرآنی، کاروان قرآنی سفیران نور، محافل ترتیل خوانی قرآن کریم و کرسی‌های تلاوت و تفسیر قرآن کریم از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده «جشن رمضان در گلستان ایران» است.

کشمیری گفت: همچنین به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتابی در سازه نمایشگاهی تالارفخرالدین اسعد گرگانی برپا شده است.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه از 16 اردیبهشت ماه تا 16 خرداد ماه از ساعت 9 تا 13:30 و 16 تا 23 پذیرای دوستداران کتاب است و کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف خرید به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار