یادداشت؛

امروز آرامش، پیشرفت و نفوذ ما در جهان منوط به شکست دادن پروژه اسلام هراسی است .

با اسلام هراسی مبارزه کنید

به گزارش گلستان ۲۴:احمد ملاشاهی یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان طی یادداشتی نوشت:در حال حاضر هرچه اسلام را خشن و بد معرفی کند برای رسانه های غربی ارزش خبری دارد این یعنی رسانه های اسلامی تکلیف دارند هر رویدادی که زیبایی های اسلام را معرفی می کند، خبری و رسانه ای کنند.

وقتی مسلمانان، تبلیغ اسلام نمی کنند دشمنان کار تبلیغ اسلام تحریف شده را در پیش می گیرند و این سرآغاز بدبختی کشورهای اسلامیست.

تبلیغ اسلام فقط برعهده سازمان تبلیغات اسلامی نیست بلکه هرکه نام مسلمانی دارد ضمن شناخت اسلام ، باید آن را تبیین کند. تلفن همراه ، عکس ها و پیام ما در شبکه های مجازی باید یک خط قرمز داشته باشد و آن اینکه چهره اسلام را بد معرفی نکند.

حتی اگر صرفا دنبال منافع ملی باشیم چاره ای جز تبلیغ اسلام نداریم زیرا سلطه گران برای منافع خودشان بهترین گزینه را در اسلام هراسی می دانند با اینکار هم منابع کشورهای اسلامی را غارت می کنند و هم حجاب قلب مردم اروپا و دیگر ملل جهان را برای پذیرش اسلام می شوند تا باب مهربانی و صلح با مسلمانان بسته شود.

 از طرفی مدارس دینی و حوزه های علمیه که بصورت تخصصی در کار تبلیغ اسلامند باید منبر رسانه را مهمترین منبر خود بدانند در استانی که چندین حوزه علمیه وجود دارد نباید شبهات طراحی شده ، بدون پاسخ زیبا و پرمعنا رها شود. باعث بسیاری از کدورت ها و دوقطبی شدن جامعه همین شبهات بی پاسخ است.

نجات ما در تبلیغ اسلام است و بهترین راه تبلیغ، عمل و رفتار ما است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار