زوئی. سرگردان (Zoe.Misplaced) 2014 نویسنده. کارگردان و تولیدکننده: مایکل میلز بازیگران: هانا ریون اسمیت، کلمنتین میلز، کاسکا زلنزگی

	زوئی. سرگردان (Zoe.Misplaced) 2014

  زوئی. سرگردان (Zoe.Misplaced) 2014

نویسنده. کارگردان و تولیدکننده: مایکل میلز

بازیگران: هانا ریون اسمیت، کلمنتین میلز، کاسکا زلنزگی

شرح: زوئی دختری استرالیایی حدود بیست‌ساله، یک دانشجو و یک هم‌جنس‌گرا است. کار او تحصیل و معاشرت با دیگران است، وی ناخواسته به کسی دل می‌بازد که شاید عاقبت خوشی نداشته باشد. زندگی زوئی از زمانی که Nat را ملاقات می‌کند دگرگون می‌شود.

نت، دوست‌دختر سابق هم‌اتاقی‌اش Coal است و حالا زوئی در شرایط پیچیده گرفتارشده و می‌باید بین بهترین دوست خود یعنی کول و آتش جدیدی که در دل او روشن‌شده یکی را انتخاب کند. اگر او Nat را انتخاب کند به زندگی مستقل وی صدمه‌ای وارد نخواهد شد اما به روابطش با کسانی که برایش بسیار مهم هستند تیره خواهد گشت.

Zoe.Misplaced

زوئی. سرگردان یک داستان رمانتیک جان‌گداز است. این فیلم در بسیاری از صحنه‌ها بیشتر شبیه یک مستند است؛ زیرا گاهی اوقات تصویر وارد زندگی واقعی مردم شده و به عناصر فیلم کمک می‌کند تا بهتر با مخاطب ارتباط برقرار کند.

این فیلم یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود، ازآنجاکه عوامل این فیلم در کل 15 نفر و بودجه‌ی فیلم چیزی در حدود تنها 8000 دلار بود. علیرغم اینکه فیلم پایان مشخصی نداشت اما توقعی از فیلم این‌چنین وکم بودجه‌ای مبنی بر تولید بهتر انتظار نمی‌رفت.

ارسال نظر

آخرین اخبار